English
همرسانی
اسکرول کنید

خدمات و محصولات

محصولات و خدمات خلاقانه و تفکر محور با رویکرد خودباوری و تولید ملی

فراخانه

فراخانه، خانه ای برای فراخوان های شما

اینجا فراخانه است؛ جایی برای برگزاری و اطلاع رسانی فراخوان ها، خانه ای برای جذب ایده ها. فراخانه، شلوغی و هیاهوی یک خانه را دارد، با موضوعات متعدد و متنوع از هر شاخه و دسته که بخواهید و فکرش را بکنید. وجود امکان داوری در سایت و اهدای جوایز به برگزیدگان، همه را تشویق به خلاقیت و پژوهش و بالاخره، تلاش برای کسب بالاترین رتبه می کند. سقف فراخانه، همه اقشار و کلیه موضوعات از اجتماعی تا علمی، از هنر تا صنعت، از ایده پردازی تا تولید و از سرگرمی تا کاربرد را پوشش می دهد.

01.

افسانه هفت جنگل

سریال عروسکی جذاب برای گروه های سنی مختلف

انیمیشن افسانه هفت جنگل، متفاوت ترین انیمیشن ایرانی است که تا به حال دیده اید. استفاده از تکنیک CG آن را از بسیاری از انیمیشن های دیگر متمایز کرده و داشتن قسمت های فراوان و متنوع، آن هم در فصل های متعدد به عنوان یک انیمیشن کاملا ایرانی، در نوع خود بی نظیر است. درحال حاضر تیم صنایع خلاق رضوی در حال ساخت فصل دوم این سریال می باشد.

01.

اسباب بازی سه بعدی

اسباب بازی ایرانی برای هر ایرانی

یک اسباب بازی رنگارنگ و سرگرم کننده. این اسباب بازی بومی شده، دارای ظرفیت هایی بسیار گسترده تر از اسباب بازی های غیر ایرانی مشابه را دارد. از کودک تا پیر، مخاطب این اسباب بازی هستند؛ این اسباب بازی یعنی آموزش، سرگرمی و پرورش خلاقیت در یک مجموعه ساده!

01.

آیا مایلید با ما همکاری کنید ؟

با ما تماس بگیرید